הסיפור שלנו

אודותינו

אודות סגל גבריאלה עיצובים

אודות סגל גבריאלה עיצובים 

סגל גבריאלה עיצובים נוסדה בשנת: 2018 תוך רצון רב לתת מענה עיצובי במספר רב של תחומים.

בהקמתה של החברה חרטה זו על דגלה להכניס קוים חדשים בעיצוב הבית גבריאלה יחד עם בעלה דניאל אשר משמש כאדריכל ומעצב פנים חשקו בליבם בהבאת אירופה לישראל.

הקווים הנקיים המאופיינים באקססוריס אשר משווקים על יד גבריאלה סגל הם מהשורה הראשונה בתחום עיצוב הבית באירופה כאשר מדובר מרמת הפסלון הקטן ביותר וחלה ב מראה גדולה וריהוט משלים.

שימת הדגש העיקרית הינה  מענה פרטני לכל טעם דרישה ואו חשק של הלקוח.

מוצרי הקצה המשווקות על יד גבריאלה הן מהקצה העליון באיכותן והמגוון רחב כגון: 

כריות נוי איכותיות עבודת יד מאוזבקיסטן , כריות קטיפה גרמנית איכותית, כריות בוהו שיק , כל הכריות המשווקות מגיעות עם מילוי היפואלרגני מלא.

מראות איכותיות קריסטליות משוריינות עם זכוכית 8 מ"מ תוצרת בלגיה מראות איכותיות ביותר .

פרחים מלאכותיים כגון משי , קטיפה , סיליקון , אשר מיובאים מצרפת בלגיה הולנד רמת הפרחים שלנו היא מהגבוה ביותר בישראל !!!

צמחיה מלאכותית כגון עצי נוי מסוגים שונים ובמגוון רחב חברתנו עובקת ביצוב גינות , לובי של בניינים , משרדים וגגות מגורים והכל כהכל מצמחיה מלאכותית איכותית ביותר אשר עמידה לחום גבוה לרוחות ולקור הכל מסיליקון ולא פלסטיק .

שעוני קיר ממיטב החברות בעולם חלה משעוני לישנג השויצרית , ועד לשעוני מורלוג היפנית כל השעונים עם אחריות מלאה וניכר כי גבריאלה החליטה להביא את האיכות לישראל בתחום .

מגוון ענק על אגרטלים וואזות במידות שונות וגדלים שונים צבעים וצורות של מיטב המעצבים והחברות בעולם של חברות כגון    צרפת NOVEL ,   MURANO איטליה  , STEVALI איטליה , ROZENSTEIN – גרמניה , מגוון עצום של חומרים כגון פלוראיזן , מתכת , פלדה , קריסטל , זכוכית , קרמיקה , פורצלן וכולי וכולי .

ריהוט משלים כגון שולחנות סלון , שולחנות קפה , ושולחנות מסוגים שונים של חברות איטלקיות ובמגוון ענק של עיצובים חומרים ודגמים שונים שולחנות בעבודת יד מהודו וממרוקו עיצובים מרהיבים במגוון רחב של טעמים .

פסלים ופסלונים מדהימים עבודת יד מהאומנים המוכרים בעולם יצירות אומנות מדהימות במגוון רחב של דוגמאות וטעמים , והכל במחירים מדהימים כיבואנים בלעדיים .

אביזרי קצה לעיצוב הבית כגון וילונות מוכנים ואביזרים נוספים כגון מגשים של המעצבים הגדולים באיירופה כוסות ויסקי וכן יין , דיקנטרים שונים וקריסטלים מהחברות המובילות ביותר בתחום .

גבריאלה סגל היא המקום לעיצוב הבית ובחירה נכונה הן באיכות הן במחיר הן בשירות והן בעיצוב הבלתי מתפשר .

סגל גביראלה היא הבחירה הנכונה שלכם בעיצוב הבית 

× איך אפשר לעזור?